

LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K DARK GREY 270° CRI80 IP54
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: LG5860G-300
21,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,63€
LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K DARK GREY 270° CRI80 IP54
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Εγγύηση | 2 χρόνια (φωτιστικό)- 1 χρόνος (μπαταρία) |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Οικογένεια | KONUS |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Touch Dimmable |