

^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 2W 260LM 83° 3.000K WHITE CRI80 IP54
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: LG2441W-400
28,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,38€
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 2W 260LM 83° 3.000K WHITE CRI80 IP54
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 83° |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 2 W |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | LI-ION BATTERY PACK 3.7V 2.2AH |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 260 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |