

NETTO LED Φ/Σ ΓΡΑΦΕΙΟΥ 5W 4000Κ ΜΟΛΥΒΟΘΗΚΗ ΛΕΥΚΟ 230V Φ11ΧΗ49CM HULLEN
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 16035LEDWH
23,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,51€
NETTO LED Φ/Σ ΓΡΑΦΕΙΟΥ 5W 4000Κ ΜΟΛΥΒΟΘΗΚΗ ΛΕΥΚΟ 230V Φ11ΧΗ49CM HULLEN
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=75 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Οικογένεια | HULLEN |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 320 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |