



^LED SMD BATTERY LUMINAIRE 1W 160LM 3.000K CARK GREY 160° CRI80 IP54
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: LG0665G
21,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,63€
^LED SMD BATTERY LUMINAIRE 1W 160LM 3.000K CARK GREY 160° CRI80 IP54
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 160° |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 1 W |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | LI-ION BATTERY PACK 3.7V 2AH |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 160 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Σκούρο Γρι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |