

^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K SAND GREY 120° CRI80 IP54
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: LG5892G-400
22,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,98€
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 3W 140LM 3.000K SAND GREY 120° CRI80 IP54
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Υλικό (κύριο) | ALU+MTL |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρι |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |