

LED BALL E27 12V DC 5W 4000K 180° 450Lm Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: G45527NW12DC
1,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,58€
LED BALL E27 12V DC 5W 4000K 180° 450Lm Ra80
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Σφαιρική- G45 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 450 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |