

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 55W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANSPWH10
27,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 27,28€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 55W
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Διάμετρος | 18" & 45ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 55W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pp |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |