

MET.HAL 1000W E40 T64 SMALL 33.5CM
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: MHT1000E4042SM
25,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,52€
MET.HAL 1000W E40 T64 SMALL 33.5CM
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
MET.HAL 1000W E40 T64 SMALL 33.5CM