

LED A60 B22 230V 7W 4.000K 270° 580Lm Ra80 DUO PACK
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: B227NWP
1,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,58€
LED A60 B22 230V 7W 4.000K 270° 580Lm Ra80 DUO PACK
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 7 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 580 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |