

LED P176 E27 & E40 230V 150W 6000K 220° 15700Lm Ra80 IP20
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: P176150CW
34,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,32€
LED P176 E27 & E40 230V 150W 6000K 220° 15700Lm Ra80 IP20
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P176 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 150 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 & E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 15700 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |