

LED P129 E27 230V 39W 6000K 220° 4250Lm Ra80 IP65
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: P12939CW
6,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,86€
LED P129 E27 230V 39W 6000K 220° 4250Lm Ra80 IP65
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P129 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 39 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4250 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |