

LED P160 E27 & E40 230V 80W 4000K 220° 7600Lm Ra80 IP20
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: P16080NW
19,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,18€
LED P160 E27 & E40 230V 80W 4000K 220° 7600Lm Ra80 IP20
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P160 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 80 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 & E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 7600 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |