

LED P142 E40 & E27 230V 80W 2000K 220° 7100Lm Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: P14280WW
16,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,72€
LED P142 E40 & E27 230V 80W 2000K 220° 7100Lm Ra80
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 220° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | P142 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Ισχύς | 80 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 & E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 7100 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |