

E27 STR 8W 6500K 12V DC 1050lm ±5% LED
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: SLSCW
23,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,41€
E27 STR 8W 6500K 12V DC 1050lm ±5% LED
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP64 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Ισχύς | 8 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 12-24V DC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1050 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
E27 STR 8W 6500K 12V DC 1050lm ±5% LED