

ΚΑΡΦΑΚΙ ΙΩΔΙΟΥ 12V G6.35 35W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: AC.0978G635
0,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,31€
ΚΑΡΦΑΚΙ ΙΩΔΙΟΥ 12V G6.35 35W
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 3000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 35 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G6.35 |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 580 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
ΚΑΡΦΑΚΙ ΙΩΔΙΟΥ 12V G6.35 35W