

DICHROIC MR 16 50W 12V 38''
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 148251050E
0,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,53€
DICHROIC MR 16 50W 12V 38''
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR16 |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 50 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU5.3 |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
DICHROIC MR 16 50W 12V 38''