

# DICHROIC GU10 75W 230V 40°
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: AC.0977GU75
0,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,62€
# DICHROIC GU10 75W 230V 40°
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 38° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 75 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | GU10 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 600 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
# DICHROIC GU10 75W 230V 40°