

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 35W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANTPWH20
19,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,36€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟΣ, ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ 3 ΛΕΥΚΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ30, AC 35W
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Διάμετρος | 12" & 30ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 35W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pp |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |