

HQI 150W RX7s 3000K WITH IGNITOR & BALLAST
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 478111150
6,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,95€
HQI 150W RX7s 3000K WITH IGNITOR & BALLAST
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 150 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | RX7s |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |