

MET.HAL 100W E40 T46
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: MHT100E40830
16,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,72€
MET.HAL 100W E40 T46
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2900K |
| Ισχύς | 100 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
MET.HAL 100W E40 T46