

HQI LAMP 250W E40
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Ισχύς | 250 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
HQI LAMP 250W E40