

LED INSECT A60 E27 10W 230V 1700K 270° 800LM Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: INS10W
2,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,02€
LED INSECT A60 E27 10W 230V 1700K 270° 800LM Ra80
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 1700K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Κίτρινο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |