

E14 CERAMIC LED 1W BLUE 230V AC 140lm 2835SMD Ra80
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: E1428351B
1,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,32€
E14 CERAMIC LED 1W BLUE 230V AC 140lm 2835SMD Ra80
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Mini |
| Ισχύς | 9.5W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E14 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 140 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Μπλε |
| DIMMABLE | Όχι |