

LED E40 MALORY 230V AC 57W 4000K 360° 6300LM RA80 40.000HRS
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: MA12057NW
21,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,12€
LED E40 MALORY 230V AC 57W 4000K 360° 6300LM RA80 40.000HRS
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 57 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 8300 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |