

LED E27 MALORY 230V AC 29W 4000K 360° 3500LM RA80 40.000HRS
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: MA9029NW
11,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,26€
LED E27 MALORY 230V AC 29W 4000K 360° 3500LM RA80 40.000HRS
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 40000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 29 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3500 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |