

# ΛΑΜΠΑ 12W 12V E40 LED
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: STREETLED12WV
24,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,64€
# ΛΑΜΠΑ 12W 12V E40 LED
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP64 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6500K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 12V DC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1200 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
# ΛΑΜΠΑ 12W 12V E40 LED