

^ MODYS ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ-ΛΥΧΝΙΑ LED 1 ΣΤ. 0.4LM ON-AUTO ΔΙΑΦΑΝΟΣ IP20
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 10101451132
36,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,47€
^ MODYS ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ-ΛΥΧΝΙΑ LED 1 ΣΤ. 0.4LM ON-AUTO ΔΙΑΦΑΝΟΣ IP20
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Αριθμός Επαφών | 1P |
| Αριθμός Στοιχείων | 1 Στοιχείο |
| Οικογένεια | MODYS |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 0,4 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Διάφανο |