

ΑΝΕΜΗΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ DIM MΑΤ ΛΕΥΚΟ 3 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ LED 22W 40W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANRX48013W
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,00€
ΑΝΕΜΗΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΦΩΣ DIM MΑΤ ΛΕΥΚΟ 3 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ LED 22W 40W
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς LED | 22W |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 40W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Abs |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8H |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό Ματ |
| Χρώμα Πτερυγίων | Λευκό |