

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΧΡΩΜΑ ΧΑΛΚΟΥ ΜΕ 3 ΑΣΗΜΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 60W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANSMPC50
63,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,36€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΧΡΩΜΑ ΧΑΛΚΟΥ ΜΕ 3 ΑΣΗΜΙ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ45, AC 60W
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 4 |
| Διάμετρος | 18" & 45ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 60W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Χρώμα (κύριο) | Χαλκού |
| Χρώμα Πτερυγίων | Ασημί |