

OFF GRID INVENTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΗΤΟΝΟΥ WIFI 6200W 48VDC ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΟ ΡΥΘΜΙΣΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MPPT 100A
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: PVIN6200K
882,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 882,64€
OFF GRID INVENTER ΚΑΘΑΡΟΥ ΗΜΗΤΟΝΟΥ WIFI 6200W 48VDC ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΟ ΡΥΘΜΙΣΤΗ ΦΟΡΤΙΣΗΣ MPPT 100A
| Default | |
| AC Εύρος Συχνότητας Δικτύου | 50/60Hz |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Αριθμός MPPT | 1 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Εύρος MPPT Τάσης Λειτουργίας | 60-450V DC |
| Εύρος Συχνοτήτων | 50Hz/60Hz |
| Μεγ. Ρεύμα Εξόδου (A) | 27.3A |
| Μέγιστη Απόδοση | 97,50% |
| Μέγιστη Ισχύς | 6200 W |
| Μέγιστη Ισχύς Συστοιχίας Φ/Β | 6200W |
| Μέγιστη Τάση Ανοιχτού Κυκλώματος Φ/Β Συστοιχίας | 500V DC |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 120A |
| Πιστοποιήσεις | CE |
| Ρυθμιστής Φόρτισης | MPPT |
| Τάση Εκκίνησης | 60V |
| Τάση Εξόδου | 220-230V |
| Τρόπος Φόρτισης | ΦΒ Πάνελ / Δίκτυο |