

- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: W300CV48N
36,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 36,96€
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Ισχύς | 300 W |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τάση Εξόδου | 48V DC |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| DIMMABLE | Όχι |