

- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 4TR129D13
113,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,76€
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ειδική Λειτουργία | Bluetooth, Dual sensor |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-4000-6500K |
| Ισχύς | 45 W |
| Οικογένεια | MILO |
| Τάση (Volt) | 45-48V |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |