

AI AURA ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ&BT 15W CCT 45-48V 36° 288x110x24.3m
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 4TR110F11D
82,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,08€
AI AURA ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΣΠΟΤ ΡΑΓΑΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ&BT 15W CCT 45-48V 36° 288x110x24.3m
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ειδική Λειτουργία | Bluetooth, Dual sensor |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς | 15 W |
| Οικογένεια | AURA |
| Τάση (Volt) | 45-48V |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |