

AI META II ΣΠΟΤ ΟΡΟΦΗΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟY ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ & BT 15W CCT 220-240V 36° 60x135mmx90mm
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 4TR096D06
96,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,48€
AI META II ΣΠΟΤ ΟΡΟΦΗΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟY ΜΕ ΔΙΠΛΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ & BT 15W CCT 220-240V 36° 60x135mmx90mm
| Default | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 36° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ειδική Λειτουργία | Bluetooth, Dual sensor |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-4000-6500K |
| Ισχύς | 15 W |
| Οικογένεια | META II |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |