

- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: VEL24CCTW
15,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,01€
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP40 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς | 24 W |
| Σχήμα | Στρόγγυλο |
| Τάση (Volt) | 170-265V |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | ABS |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2400 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |