


IMPERIAL-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 9W 3000K 405LM IP20 400x78x60mm
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: BD374400WBK
52,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 52,65€
IMPERIAL-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 9W 3000K 405LM IP20 400x78x60mm
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 9 W |
| Οικογένεια | IMPERIAL |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 405lm |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |