


VENTI-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΓΚΡΙ/ΣΑΜΠΑΝΙ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 20W CCT ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ 1260LM IP20 Φ400x345mm
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: BD343400CGC
95,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,81€
VENTI-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ ΓΚΡΙ/ΣΑΜΠΑΝΙ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 20W CCT ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ 1260LM IP20 Φ400x345mm
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K 3000K 4000K |
| Ισχύς | 20 W |
| Οικογένεια | VENTI |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1260 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Γκρί/Σαμπαιζέ |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό - Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |