


LOFTY-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΑΣΠΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 12W 2700Κ 840LM IP20 Φ450x1500mm
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: BD379A450PWH
74,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,57€
LOFTY-ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΜΜΩΔΕΣ ΑΣΠΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ LED SMD 12W 2700Κ 840LM IP20 Φ450x1500mm
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγκατάσταση | Κρεμαστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 12 W |
| Οικογένεια | LOFTY |
| Τάση (Volt) | 220- 240V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 840 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Αμμώδες Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |