


ΑΝΕΜΗΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ 20 DIM ΜΑΥΡΟΣ 7 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ& ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ LED 34W 3332L Φ300mm
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FAN6697BK
110,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,88€
ΑΝΕΜΗΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ 20 DIM ΜΑΥΡΟΣ 7 ΠΤΕΡΥΓΙΑ ABS ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ& ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ LED 34W 3332L Φ300mm
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 7 |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς LED | 34W |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220V AC |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 20W |
| Υλικό (κύριο) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Abs |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2/4/8H |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |