



ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIMMABLE DC45W Φ165 6 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΝΑΡΤ: 15&25ΕΚ
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANKMBL10G
154,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 154,00€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ DIMMABLE DC45W Φ165 6 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΝΑΡΤ: 15&25ΕΚ
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 6 |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4500-6000K |
| Ισχύς LED | 22W |
| Κάλυψη Χώρου | 25-35m² |
| Στάθμη Θορύβου | 48dB |
| Στροφές/Λεπτό | 60/75/90/105/120/135RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 45W |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Αλουμίνιο |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 30min & 2h |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |