

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΛΕΥΚΟΣ , 5 ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ, Φ45, AC 55W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANSFPW10R
46,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,64€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ, ΛΕΥΚΟΣ , 5 ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ, Φ45, AC 55W
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Κάλυψη Χώρου | 10-15m² |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1200/1250/1300RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 55W |
| Υλικό (κύριο) | ABS & PP |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | ABS & PP |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 30min, 1h, 2h, 4h |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |
Ετικέτες:
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ
, ΛΕΥΚΟΣ
, 5 ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ
, ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ
, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ
, Φ45
, AC 55W