

LED HIGH BAY ASTREK DIM 1-10V 200W 30.000LM 5000K 90° 230V AC IP65 Ra>80 50.000HRS
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: ASTREK20050H
72,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,16€
LED HIGH BAY ASTREK DIM 1-10V 200W 30.000LM 5000K 90° 230V AC IP65 Ra>80 50.000HRS
| Default | |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK08 |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Αντικεραυνική Προστασία | 4kV |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 90° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 50000hrs |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 5000K |
| Ισχύς | 200 W |
| Οικογένεια | ASTREK |
| Τάση (Volt) | 100~277V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | PC- Πολυκαρβονικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 30000 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | 1-10V Dim |