


ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ65, AC 150W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANSPPB80
102,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,08€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ65, AC 150W
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 2 |
| Διάμετρος | 26" & 65ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Στάθμη Θορύβου | 58dB |
| Στροφές/Λεπτό | 1050RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 150W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Μεταλλικό |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |
Ετικέτες:
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
, ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ
, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 2 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ
, Φ65
, AC 150W