


ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ SMART ΛΕΥΚΗ DIMMABLE DC22W Φ50 7 ΔΙΑΦΑΝH ABS ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANOKWH20G
79,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,20€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ SMART ΛΕΥΚΗ DIMMABLE DC22W Φ50 7 ΔΙΑΦΑΝH ABS ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ
| Default | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 7 |
| Διακόπτης | Τηλεχειριστήριο |
| Διάμετρος | 20" & 50ΕΚ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6500K |
| Ισχύς LED | 36W |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 20τμ |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 125RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | DC 22W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Pc |
| Χρονοδιακόπτης & 'Ωρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 1/2H |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Πτερυγίων | Διάφανο |