

ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 3 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ140, AC 60W
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: FANOUBL10
35,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 35,20€
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ 3 ΜΑΥΡΑ ΠΤΕΡΥΓΙΑ, Φ140, AC 60W
| Default | |
| Ανάρτηση (Μόνο για Οροφής) | 26εκ |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Διακόπτης | Επίτοιχος διακόπτης |
| Διάμετρος | 56" & 140ΕΚ |
| Κάλυψη Χώρου | Έως 100τμ |
| Στάθμη Θορύβου | 50dB |
| Στροφές/Λεπτό | 200RPM |
| Τάση (Volt) | 220-230V AC |
| Ταχύτητες | 5 |
| Τύπος & Ονομαστική Ισχύς Μοτέρ | AC 60W |
| Υλικό Κατασκευής Πτερυγίων | Μεταλλικό |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Πτερυγίων | Μαύρο |