



LED Φ/Σ ΓΡΑΦ 5W 4000Κ ΑΦΗΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕ ΣΠΙΡΑΛ+ΣΦΙΓΚΤ 230V H85.5 DELGADO
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 16055LEDGOC
17,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,86€
LED Φ/Σ ΓΡΑΦ 5W 4000Κ ΑΦΗΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕ ΣΠΙΡΑΛ+ΣΦΙΓΚΤ 230V H85.5 DELGADO
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιο |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Οικογένεια | DELGADO |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΝΑΙ |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 350 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Χρυσό |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Touch Dimmable |