

2 IN 1 8W LED NIGHT LIGHT & PROJECTOR WITH 4 PATTERNS AND 1M USB CABLE OR 3XAA
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: BALLOON
12,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,32€
2 IN 1 8W LED NIGHT LIGHT & PROJECTOR WITH 4 PATTERNS AND 1M USB CABLE OR 3XAA
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Εγκατάσταση | Επιτραπέζιο |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 8 W |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3x AAA/ LR03 1,5V |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Γκρι |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | RGB & Ψυχρό Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |