

^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 2W 190LM MAX 335° CCT 2.200-3.000K MATT BLACK CRI80 IP65
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: LG8001
24,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,33€
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 2W 190LM MAX 335° CCT 2.200-3.000K MATT BLACK CRI80 IP65
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 335° |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2.200-3.000K |
| Ισχύς | 2 W |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3.7V/4.4Ah Li-ion |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 190 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |