

^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 2W 170LM 3.000K Sand White 360° CRI80 IP54
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: LG2050W-400
17,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,57€
^LED SMD TABLE BATTERY LUMINAIRE 2W 170LM 3.000K Sand White 360° CRI80 IP54
| Default | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP54 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 2 W |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 170 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| DIMMABLE | Touch Dimmable |