

HQI ΑΧΛΑΔΙ Ε40 150W 4.200K ΔΙΑΦΑΝΗΣ
- διαθεσιμο: διαθεσιμο
- Brand: ACA DECOR
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 458110150
16,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,28€
HQI ΑΧΛΑΔΙ Ε40 150W 4.200K ΔΙΑΦΑΝΗΣ
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Ισχύς | 150 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| DIMMABLE | Όχι |
Ετικέτες:
HQI ΑΧΛΑΔΙ Ε40 150W 4.200K ΔΙΑΦΑΝΗΣ